Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Pogaducha Ropucha

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1753 odpowiedzi w tym temacie

#1741 piotrek

piotrek
  • Użytkownik
  • 1374 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 20:36

Ropuch, na miłość boską, nie marnuj czasu na takie pierdzielenie. Od razu wyczuwa się, że nie miałeś gdzie się dzisiaj wyładować. Ale to nie powód, żeby zachowywać się jak dzieciak mówiąc komuś publicznie, że się go nie lubi, a kogo to kuźwa obchodzi.

Bobra nie znam, z jedną rzeczą się z nim zgadzam z inną nie, ale to nie upoważnia nas do ubliżania sobie.

Ropuch uciekłeś od polityki na fejsie, żeby teraz tutaj ją uskuteczniać?

• Turabat lubi to

#1742 Ropuch

Ropuch
  • Użytkownik
  • 1403 postów
  • LokalizacjaSadzawka w Wawie

Napisano 18 grudzień 2016 - 23:34

Taaa... Masz rację Piotrek, że marnuję czas...  A, że jestem "dziecinny", bo komuś mówię w oczy, że go nie lubię...? No cóż, każdy jakiś jest. Ja już tak mam, że jak kogoś lubię lub nie, nie mam oporów, żeby to powiedzieć wprost.
I mówię. Jak Cię to nie obchodzi, to po prostu nie czytaj tego. No i staraj się w swoich wypowiedziach trzymać prawdy, bo czy możesz mi pokazać choćby jeden przykład z jakiejkolwiek mojej wypowiedzi, że komukolwiek ubliżyłem?

Bobrze, to fajnie, że Twoi rodzice działali w czasach "komuny" w opozycji, a Ty drukowałeś zakazane wydawnictwa ale z tego faktu jeszcze nic nie wynika. A już na pewno nie stosunek (zwłaszcza Twój) do Ojczyzny (sorki ale zawsze będę pisał  wielką literą). Tacy osobnicy, jak Adam M. i jemu podobni też drukowali, kolportowali, walczyli, a dzisiaj...?  Ramię w ramię z byłymi esbekami i komuchami oraz zagraniczną agenturą i pod świetlanym przywództwem znanego alimenciarza, próbują przywrócić system, przeciwko któremu walczyli  i obalić demokratycznie wybrane władze. Ponieważ od naszych wspólnych znajomych wiem, że sympatyzujesz z KOD-em, to zastanawiam się, czy Twoi rodzice za Ciebie aby się nie wstydzą...? Nawet nie linkuję, bo chyba wszyscy wiedzą, co to jest KOD i kto to finansuje.
Masz rację, że nie słowa, a czyny się liczą. Ameryki nie odkryłeś. Ktoś już dużo przed Tobą to powiedział... Dlatego to, co napisałeś w ostatnim swoim poście traktuję, jako obłudną, nic nie znaczącą paplaninę.

I tak oto doszliśmy do momentu, w którym nasza dalsza rozmowa jest bezprzedmiotowa. Kończę ją i nie będę odpowiadał na żadne Twoje posty.

#1743 piotrek

piotrek
  • Użytkownik
  • 1374 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 21:07

Ropuchu, zasiałeś we mnie ziarno niepewności, pisząc że wszyscy wiedzą co to jest KOD i kto to finansuje. Byłbym wdzięczny jakbyś mi wyjaśnił, nie jakimiś linkami "patriotycznych" stron, które już dawno poblokowałem na swoim komputerze, tylko własnymi słowami. Z góry dziękuję za oświecenie.

A tak na marginesie, to te forum kajakowe jest totalnie beznadziejne, skoro polityka jest tutaj jednym z głównych powodów do dyskusji. Ja jako moderator już dawno bym ten wszystek syf wykasował. Kajaki i pasja do nich miały nas połączyć, a wyjdzie na to że polityka wszystkich nas podzieli.

• Turabat lubi to

#1744 Ropuch

Ropuch
  • Użytkownik
  • 1403 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 01:17

To się zdecyduj Piotrek czego chcesz. Pytasz mnie o tzw politykę i jednocześnie dyskusję o niej nazywasz syfem, który byś "wszystek wykasował"... Jeśli forum jest wg Ciebie beznadziejne, to po co tu zaglądasz...? 

teorie-spiskowe.jpg

:)

#1745 wodnik154

wodnik154
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 grudzień 2016 - 04:08

"idee" KODu cuchną onucami  :ph34r: .

23 lipca 1920 roku w Smoleńsku utworzony został Tymczasowy Komitet Rewolucyjny Polski

Załączony plik  Polrewkom_1920.jpg   116,48 KB   0 Ilość pobrań

Długa tradycja...

• Ropuch lubi to

#1746 piotrek

piotrek
  • Użytkownik
  • 1374 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 08:32

Ropuch, zaglądam tu w nadziei, ale czym dłużej to trwa, tym bardziej mnie ona opuszcza. Miałeś mi coś wytłumaczyć, a zamieściłeś jakiegoś głupiego mema, mam tylko nadzieję że nie jest on skierowany bezpośrednio do mnie.

#1747 Marek.

Marek.
  • Moderator
  • 735 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 20 grudzień 2016 - 17:51

A tak na marginesie, to te forum kajakowe jest totalnie beznadziejne, skoro polityka jest tutaj jednym z głównych powodów do dyskusji. Ja jako moderator już dawno bym ten wszystek syf wykasował. Kajaki i pasja do nich miały nas połączyć, a wyjdzie na to że polityka wszystkich nas podzieli.

Noooo to - mój kajakowy guru - pojechaaałeś  :).

To forum stało się "totalnie beznadziejne", gdy mokre ciule wypłoszyły stąd prawie wszystkie miękkie cipy w inne zakątki Internetu, a same przestały tu pisać o kajakarstwie. Znacznie więcej pod szyldem "forum kajak.org" dzieje się na podwórku u Zuckerberga, więc może pora, by ostatni zgasił tu światło? 

"Ten syf" zostałby wykasowany z każdego innego wątku, jeśliby nie był w dziale Off-Topic. Off-Topic czytaj jak Hyde Park albo Trollveggen  :).

Zresztą... syfiatość powyższych treści to tylko subiektywny punkt widzenia, nie aksjomat. Internet wciąż jest wolny na tyle, że można w nim pisać, a czytać nie trzeba.

To, czy polityka nas podzieli, zależy tylko od nas.

Celem partii zawsze jest władza. Jej zdobycie i utrzymanie. Programy upodabniają się do siebie (kiełbasa wyborcza wędzi się w socjalizmie), a walka o stołki, czyli o krzyżyki elektoratu, rozgrywa się na płaszczyżnie ideowej. I jest to już walka poniżej wszelkich standardów.

http://wiadomosci.dz...dykalizuja.html

Dopóki ten spór pomagdalenkowych sitw będzie się toczył, będziemy szczuci na siebie. Zwłaszcza, że w tle miesza jeszcze z jednej strony gnijący świat Zachodu (UE), ze swoją nieadekwatną do ducha czasu ideologią i hedonizmem, a z drugiej - socjotechnicy nieoficjalnego cara podupadłego imperium.

Nie dajmy się podzielić polityce.

Ja jestem dobrej myśli. Wprawdzie nie sprawdziłem jeszcze w praktytce, czy Krzychu poda mi dzióbka w potrzebie (ponoć i ciemnogrodzianom podaje, ale to tylko deklaracja na fejsie  :) ), ale z innym śląskim kajakarzem "różnimy się pięknie". A jeszcze inny, który jest już tylko realnym znajomym, bo jako wirtualny obsrywał mi ekran prymitywną "prawdą mema", w rzeczywistości jest wciąż tym samym ciepłym i życzliwym człowiekiem co kiedyś, bez dzielenia ziomków na "plemiona".

Nie zrzędź zatem, tylko napisz jak tam idzie wycinka zwałki na Parsęcie "ku chwale prawdziwego kajakarstwa" ;)

• Kazik lubi to

Entia non sunt multiplicanda praeter necessitatem.

Kto kumaty - tnie cytaty :-).

#1748 Bóbr

Bóbr
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 17:56

Taaa... Masz rację Piotrek, że marnuję czas...  A, że jestem "dziecinny", bo komuś mówię w oczy, że go nie lubię...? No cóż, każdy jakiś jest. Ja już tak mam, że jak kogoś lubię lub nie, nie mam oporów, żeby to powiedzieć wprost.
I mówię. Jak Cię to nie obchodzi, to po prostu nie czytaj tego. No i staraj się w swoich wypowiedziach trzymać prawdy, bo czy możesz mi pokazać choćby jeden przykład z jakiejkolwiek mojej wypowiedzi, że komukolwiek ubliżyłem?

Bobrze, to fajnie, że Twoi rodzice działali w czasach "komuny" w opozycji, a Ty drukowałeś zakazane wydawnictwa ale z tego faktu jeszcze nic nie wynika. A już na pewno nie stosunek (zwłaszcza Twój) do Ojczyzny (sorki ale zawsze będę pisał  wielką literą). Tacy osobnicy, jak Adam M. i jemu podobni też drukowali, kolportowali, walczyli, a dzisiaj...?  Ramię w ramię z byłymi esbekami i komuchami oraz zagraniczną agenturą i pod świetlanym przywództwem znanego alimenciarza, próbują przywrócić system, przeciwko któremu walczyli  i obalić demokratycznie wybrane władze. Ponieważ od naszych wspólnych znajomych wiem, że sympatyzujesz z KOD-em, to zastanawiam się, czy Twoi rodzice za Ciebie aby się nie wstydzą...? Nawet nie linkuję, bo chyba wszyscy wiedzą, co to jest KOD i kto to finansuje.
Masz rację, że nie słowa, a czyny się liczą. Ameryki nie odkryłeś. Ktoś już dużo przed Tobą to powiedział... Dlatego to, co napisałeś w ostatnim swoim poście traktuję, jako obłudną, nic nie znaczącą paplaninę.

I tak oto doszliśmy do momentu, w którym nasza dalsza rozmowa jest bezprzedmiotowa. Kończę ją i nie będę odpowiadał na żadne Twoje posty.

Ropuch, mimo Twoich głupich obelg jeszcze odpowiem: Twoje plucie na tych, dla których demokracja jest ważna jest dokładnie takie samo jak wtedy. Identyczne. Wtedy też byliśmy wichrzycielami finansowanymi przez odwetowe koła z zagranicy. W bardzo nieciekawym towarzystwie się stawiasz.

Nadal nie wiem, co Ty mianowicie zrobiłeś dla tej Ojczyzny (z dużej litery), poza propagowaniem głupich, spiskowych teorii na temat opozycji demokratycznej - teorii które prawdopodobnie produkowane są prosto w GRU. Pochwal się, proszę. Śmiało! Dodam, że z mojego doświadczenia wynika, że ci co najgłośniej krzyczą "Ojczyzna" najmniej dla niej robią... Ale może przekonasz nas, że jest inaczej..

Wydaje mi się, że wiem dlaczego jesteś taki pełen jadu, goryczy i nienawiści, i nawet może jakoś to rozumiem. Myślę że ja w tej sytuacji raczej nie poszedłbym w tę stronę ale kto wie.

#1749 piotrek

piotrek
  • Użytkownik
  • 1374 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 20:37

Wesołych Świąt chłopaki!!! Trzy dni wolnego się szykują, nie zmarnujcie tego na siedzenie przed komputerem. Pogoda będzie kiepska, ale nie aż tak kiepska, jak pieprzenie o polityce.

Marku melduję, że sprawy wycinki zwałki na Parsęcie wzięły w swoje ręce, raczej siekacze, bobry. - bez skojarzeń

#1750 Ropuch

Ropuch
  • Użytkownik
  • 1403 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 10:44

Ropuch,(...) Miałeś mi coś wytłumaczyć, a zamieściłeś jakiegoś głupiego mema, mam tylko nadzieję że nie jest on skierowany bezpośrednio do mnie.

Nie wiedziałem, że to jest polecenie. Przepraszam...
Myślę, że St.Michalkiewicz najlepiej może wytłumaczyć co to jest KOD https://youtu.be/32WXShAX6lgSpokojnych
Spokojnych Świąt Ludziki!

#1751 Marek.

Marek.
  • Moderator
  • 735 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 24 grudzień 2016 - 15:51

Jednym KOD najlepiej objaśnia Michalkiewicz, innym Lis. Wydaje się, że to dwa różne byty, a przecież KOD mamy jeden.

Ropuch, masz własne zdanie, czy tylko konsumujesz jeden przekaz (jedną półprawdę)?

Ech, współudział w walce o "prawdę najmojszą" zostawmy do wtorku (będzie się działo).

A póki co, zanim "pierwsza gwiazdka" (czyli pewnie Słońce odbite od Wenus) nie zagoni nas do stołów...

Wrzucam to gdzie się da, bo w piosence i realizacji wideo jest bardzo pozytywna energia (warto posłuchać na przyzwoitych głośnikach), której tak mało mamy ostatnio w dialogu Polaków z Polakami. A dopóki nie świętujemy ramadanu, to nas łączy.

Wesołych Świąt :).

#1752 Ropuch

Ropuch
  • Użytkownik
  • 1403 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 21:19

Troszku zajęty innymi sprawami byłem więc z "małym" opóźnieniem odpowiadam. W zasadzie, to nawet nie odpowiadam, bo przez te ździebko czasu zadziało się tyle, że nikomu nie trzeba już opowiadać czym jest (był...?) KOD i kodziarze... Sami to opowiedzieli. Ale powiem wprost: nie chcę już o tym dyskutować, bo szkoda mi na takie przepychanki czasu i energii. Dlatego Marku Twoje pytanie: "Ropuch, masz własne zdanie, czy tylko konsumujesz jeden przekaz (jedną półprawdę)?" jako prowokujące do kontynuacji dyskusji o tzw polityce, pozostawię bez odpowiedzi. Teledysk przez Ciebie zapodany bardzo mi się podoba, dzięki. Ja również znalazłem coś fajnego:

https://youtu.be/ErA45WVCncw

Wczoraj wraz z Qmami przeczołgałem się ździebko po Wiśle. Qhwa! Pierwszy raz od ponad miesiąca!!!

To była moja najdłuższa przerwa w pływaniu od kilku lat.

https://photos.googl...XZvUzZfTTdlVjJn

(zdjęcia Batyaka)

#1753 Marek.

Marek.
  • Moderator
  • 735 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 17 styczeń 2017 - 11:16

nie chcę już o tym dyskutować, bo szkoda mi na takie przepychanki czasu i energii. Dlatego Marku Twoje pytanie: "Ropuch, masz własne zdanie, czy tylko konsumujesz jeden przekaz (jedną półprawdę)?" jako prowokujące do kontynuacji dyskusji o tzw polityce, pozostawię bez odpowiedzi.

Konkluzja jest OK. Na takie przepychanki rzeczywiście szkoda czasu i energii. Na dodatek to woda na młyn którejś strony "elyt", tłukących się o miejsce przy korycie.

Ale Twoja interpretacja intencji zawartej w pytaniu jest chybiona. To pytanie retoryczne - nie wymaga odpowiedzi. Chodziło mi o zjawisko polaryzacji poglądów pod wpływem mediów, które dawno przestały być "czwartą władzą", a służą jako przydupas niedemokratycznego bełtu trzech pierwszych.

Fajnie, jak nawet w bardzo nośnej tematycznie pogadusze polityka będzie traktowana z dystansem - bo uciec od niej jednak trudno. 

#1754 Ropuch

Ropuch
  • Użytkownik
  • 1403 postów

Napisano 21 styczeń 2017 - 09:52

A, skoro spokój i cisza "na łamach" zapanowały, posłuchajcie Ludziki pięknej, słowiańskiej muzy. Wszak, jak wszyscy to potwierdzają muza (nie każda... ;) ) łagodzi obyczaje...

https://youtu.be/lBstVDOvFns

Qm !  :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych