Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Noteć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Łukasz

Łukasz
  • Moderator
  • 927 postów

Napisano 15 luty 2012 - 09:54

Właśnie pomagam znajomemu stworzyć mapę Noteci. Ale nie wiem którędy ona płynie. Może spływał ktoś ją od samych źródeł? Jadąc od ujścia jest w miarę łatwo.. ale dojechałem do jeziora Gopło stamtąd kierujemy się na wschód. Tam znajdziemy miejscowość Chodecz tam w okolicy są źródła Noteci.. lecz jak ona wpływa do jeziora Gopło jest dla mnie zagadką.. może ktoś wie przez jakie wioski ona tam płynie?

Julian Tuwim: "Żyj tak, aby twoim zna­jomym zro­biło się nud­no, kiedy umrzesz"

http://ex-eagle.blogspot.com

#2 ducze

ducze
  • Moderator
  • 849 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 15 luty 2012 - 10:20

Dołączona grafika

Wpływa do Kanału Warta-Gopło i nim do Gopła. To co zaznaczyłem opisane jest jako Noteć Wschodnia, ale Zachodniej nie ma w ogóle na mapie, więc można chyba przyjąć tą Wschodnią. Mapka prowadzi prosto pod Chodecz, więc ok.

Przynajmniej tako mówi mapa topograficzna sprzedawana z MapInfo :)

#3 ducze

ducze
  • Moderator
  • 849 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 15 luty 2012 - 10:43

A to dla tych, którzy mówią, że nie mają po czym pływać w swojej okolicy ;)

Dołączona grafika

#4 drawa

drawa
  • Użytkownik
  • 270 postów
  • LokalizacjaZd -Wola

Napisano 15 luty 2012 - 20:34

A to dla tych, którzy mówią, że w Polsce nie ma dróg! cartablanca.pl/inc/images/big/prod196img1279546206.jpg

#5 Łukasz

Łukasz
  • Moderator
  • 927 postów

Napisano 17 luty 2012 - 13:24

Dzięki ducze...

Julian Tuwim: "Żyj tak, aby twoim zna­jomym zro­biło się nud­no, kiedy umrzesz"

http://ex-eagle.blogspot.com

#6 Robert Bazela

Robert Bazela
  • Użytkownik
  • 124 postów

Napisano 17 luty 2012 - 14:21

W tym roku organizuje Turystyczną Sztafetę Kajakową po Rzece Noteć Popłynie w drugiej połowie Września Wówczas zostanie dokładnie wymierzona i oznaczona. Po zejściu lodów jedziemy poszukać źródeł i o płynąc oby dwie odnogi Noteć wschodnią i zachodnią zobaczymy czy da radę. Robert

#7 KOSA

KOSA
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 11 lipiec 2012 - 13:33

Mam mape w skali 1:60000 tys podziałka liniowa własnego autorstwa do pracy magisterskiej. Odcinek Ujście 106,2 (most droga nr 11) do Krzyża wlkp 176,2 km (ujście rzeki Drawy do Noteci) na sztafetę się pisze!!

#8 Ślimak

Ślimak
  • Użytkownik
  • 537 postów

Napisano 12 lipiec 2012 - 12:27

W tym roku organizuje Turystyczną Sztafetę Kajakową po Rzece Noteć Popłynie w drugiej połowie Września Wówczas zostanie dokładnie wymierzona i oznaczona.Robert

1). Znaczy "Sztafeta" popłynie, bo jasności w przekazie nie mam? 2). Skąd ta pewność?

Wówczas zostanie dokładnie wymierzona i oznaczona.Robert

Czyli dopiero jak "sztafeta" popłynie to się będzie hydrologiczne pomiary robić? Domniemywam, iż masz na myśli locję (?)

Po zejściu lodów jedziemy poszukać źródeł i o płynąc oby dwie odnogi Noteć wschodnią i zachodnią zobaczymy czy da radę.
Robert

I co, pojechaliście (kto?), znaleźliście źródła(?,opłynęliście co zamierzaliście (?), da radę (?)

Robercie, termin przez Ciebie zakreślony zbliża się, może wiec, przybliżone chociaż, informacje/zamiary/plany zechciałbyś ujawnić.
Jaki by nie był stan przygotowań to ja się deklaruję albo uczestniczyć w sztafecie (oczywiście jednoosobowej - nie lubię, nie umiem i nie chcę brać udziału w przedsięwzięciach takich jak sztafeta na Brdzie, no chyba, ze zmienię zdanie).
Jeśli nie poczyniłeś żadnych, co wcale by mnie nie dziwiło przygotowań to może przyjmiesz mnie do grupy rekonesansowej (wrzesień/październik)? Logistyka Twoja, opracowanie trasy moje.
I co Pan na to Panie Robercie? Jakbyś publicznie nie chciał to adres elektronicznej poczty, tudzież telefon do mnie znasz!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych