Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Targi Wiatr i Woda 16-19.03 2017 r.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 janekorka

janekorka
  • Użytkownik
  • 349 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 22:27

Witam.

Wybiera się ktoś na targi Wiatr i Woda? Jeśli ktoś z Was będzie na nich to mógłby zobaczyć na stoisko dmuchańców zelgear? Mają tam ponoć Igla 1, igla 2 , igla 3. Mnie interesuje Igla 3. Może ktoś porównałby ten materiał do gumotexów, czy grubość podobna itd. Ja nie dam rady podjechać , a z chęcią bym zaglądnął. Może ktoś jakąś fotkę tych kajaków wrzucił z targów?

Pozdrawiam

#2 Wydra Polska

Wydra Polska
  • Użytkownik
  • 104 postów
  • LokalizacjaKrosno

Napisano 19 marzec 2017 - 11:27

Co do zdjęć to zamieściłem w galerii ale ponoć muszą być zaakceptowane przez admina a więc czekamy ;)

Co do odczuć to wyglądały porządnie, materiał szorstki względem tego śliskiego w Gumotexie. Sprzedawca mówił coś iż jest to nowszej generacji materiał względem Gumotexa, bo to ten co do pontonów nowych robią, choć jak przyznał teraz opracowano jeszcze lepsze materiały ale nie powiedział kto z nich korzysta ;)

Mam kontakt do sprzedawcy na Polskę bo z Ukraińcem nie szło się dogadać...

Moje kajakowe wędrówki

https://www.youtube....HESRmkuA/videos

#3 janekorka

janekorka
  • Użytkownik
  • 349 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 14:26

Dzieki za odpowiedź. Ja też rozmawiałem telefonicznie z Panem od którego w Polsce można kupić i stanęło ma tym, że kajak Igla 3 czeka na mnie w Warszawie. Myślę, że niebawem nim popływam. Mnie generalnie chodzi o długi kajak abym z żoną i synkiem mógł popływać.

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych