Skocz do zawartości

Zdjęcie

MARATON - GAUJA XXL

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
575 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotrek

piotrek
  • Użytkownik
  • 1376 postów

Napisano 03 luty 2011 - 22:35

A może na dwudniowy spływik rzeką Gaują na Łotwie? http://translate.goo...jMVYHUUov4m3Q4Q Link jest długi bo z tłumaczeniem. Bez niego naprawdę trudno by było to zrozumieć. Szczena opada! Jak ktoś się czuje mocny to zapraszam!

#2 Kazik

Kazik
  • Użytkownik
  • 1002 postów

Napisano 04 luty 2011 - 18:12

Rzeczwiście fajna impreza, tylko nie wiem czy dam radę, bo ja już stary jestem

#3 piotrek

piotrek
  • Użytkownik
  • 1376 postów

Napisano 04 luty 2011 - 18:14

No jak nie TY to kto? Nie ma co czekać młodsi już nie będziemy.

#4 korniszon

korniszon
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 04 luty 2011 - 18:41

Najlepsze narzędzia do strzelania ogniem (race????) Możemy ich zagiąć Kraków ? Warszawa w 3dni Szanowne towarzystwo pomyśli. Czerwiec krótkie noce i nie trzeba jechać kilka set kilometrów.

#5 korniszon

korniszon
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 04 luty 2011 - 18:53

432 kilonetry

#6 piotrek

piotrek
  • Użytkownik
  • 1376 postów

Napisano 04 luty 2011 - 19:25

Korniszon, a cóż to za impreza o której piszesz, podaj trochę szczegółów.

#7 korniszon

korniszon
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 04 luty 2011 - 21:42

Szczegółów nie ma taka impreza nie istnieje. Ale jeśli komuś nie wystarcza pływanie po drzewach, kamieniach, rowach byłby chętny i na siłach można spróbować. Teraz po tym co uczynił Pan Olek będzie moda na długie pływanie. Kto chętny łapka do góry.

#8 piotrek

piotrek
  • Użytkownik
  • 1376 postów

Napisano 06 luty 2011 - 19:27

Korniszon, postaraj się zrobić trochę szumu wokół swojego pomysłu Kraków - Warszawa, to chętni pewnie się znajdą. Ja jestem zainteresowany, myślę że chłopaki z Warszawy też by się przyłączyli. Pomysłem trzeba zainteresować jakiś klub, który objąłby patronat nad imprezą. Media które ciągle szukają nowych tematów na pewno też by coś napisały albo pokazały, potrzeba tylko dotrzeć do odpowiednich ludzi. Jeśli pochodzisz z dużego miasta to sprawę już masz ułatwioną. Jak zdążyłem się już przekonać, że ze sprostaniem normom organizacyjnym tego rodzaju imprez w Polsce nie powinno być problemów. Dobra nazwa i hasło marketingowe powinno przyciągnąć nawet sponsorów. Np. MARATON KAJAKOWY DWÓCH STOLIC. Rzeka na jakiej będzie on rozgrywany jest znana i ceniona w całej Europie. A może Markowi Kamińskiemu zależało by na takiej promocji naszej Wisły. Temat naprawdę może być ciekawy, ale nie stanie się nic bez naszego udziału. O powodzeniu takiej imprezy w większości decydują sami uczestnicy. Jeśli na tym forum nie ma zainteresowanych nie znaczy też, że nie ma ich w ogóle .Trzeba szukać dalej i mieć nadzieję. Nie ma nic gorszego jak jej brak. SZUKAMY CHĘTNYCH DO MARATONU KORNISZONA PO WIŚLE! Chyba się nie obrazisz, w końcu pomysł jest Twój. Czekamy na sugestie i ciekawe pomysły.
Pozdrawiam wszystkich Piotrek

#9 Kazik

Kazik
  • Użytkownik
  • 1002 postów

Napisano 06 luty 2011 - 19:42

Popieram i porozmawiam z ludzmi na ten temat

#10 Didzis

Didzis
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 22 luty 2011 - 07:10

Hello everybody! Time for kayaking is close an do you know about longest kayaking race in whole Europe? The Gauja XXL is unic competition for experienced kayakers (310 km individual non-stop race) and also for everybody - the 420 km relay race, where whole distance is divided into 8 stages. More info at www.gaujaxxl.lv. Polish kayakers have never been in Latvia with kayak, you have possibility to be the first :)

#11 Gość_Lukasz_*

Gość_Lukasz_*
  • Gość

Napisano 22 luty 2011 - 09:47

I moved your post to existing topic.
  • Didzis lubi to

#12 Didzis

Didzis
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 22 luty 2011 - 11:53

Thnaks, I didn't find this topic :)

#13 piotrek

piotrek
  • Użytkownik
  • 1376 postów

Napisano 22 luty 2011 - 13:08

Znowu trzeba kogoś opieprzyć za nie pisanie po polsku - żartuję! A na poważnie to widać, że wielki świat się o nas upomina. Głupio by było koło takiej propozycji przejść obojętnie. Łotysze nas prowokują. Ciekawe kto w Polsce podniesie rzuconą przez nich rękawice? Osobiście od dłuższego czasu zastanawiam się nad tą imprezą, gdyby znalazł się jeszcze ktoś chętny do wspólnego wyjazdu, to pewnie przestałbym się już zastanawiać.

#14 Didzis

Didzis
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 22 luty 2011 - 13:45

Piotrek, pardon formie mój polski, ja, korzystając z Google Translator :) Jeśli cię dobrze zrozumiałem, masz ciekawe w Gauja XXL. Więc życzę, aby znaleźć znajomych wziąć udział w konkursie. Byłoby wspaniale, jeśli jakiś sportowców z Wielkiej Polska będzie visist Łotwa, aby concurance z innymi sportsmens postaci wszystkich trzech państw bałtyckich. Wystarczy zadzwonić do przyjaciół i cieszyć się :)

#15 piotrek

piotrek
  • Użytkownik
  • 1376 postów

Napisano 22 luty 2011 - 15:15

Twój polski jest całkowicie zrozumiały. To co napisałeś brzmi jak zaproszenie, Wielkie Dzięki! A teraz apel do moich rodaków: RUSZMY DUPY, ŁOTYSZE RZUCILI NAM WYZWANIE, CHYBA, ŻE CHCEMY WYJŚĆ NA CIENIASÓW!!!

#16 Didzis

Didzis
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 22 luty 2011 - 15:41

Tak, tak, Piotrek, Ty i wszyscy Twoi przyjaciele i krewni Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Gauja XXL 2011. Jeśli nie ar wystarczająco silny, możesz wziąć udział w sztafecie 420 km, wszystkie informacje można znaleźć na www.gaujaxxl.lv. Pardon, tylko w języku łotewskim i angielskim. Jeśli masz jakieś specjalne pytania, proszę pisać na info@gaujaxx.lv

#17 Ślimak

Ślimak
  • Użytkownik
  • 537 postów

Napisano 22 luty 2011 - 19:23

Trzeba "poważnie porozmawiać z KiM'em (Kazik, Milimetr, Janosik, Ptaku, Piotr (PKr), i jeszcze kilku długodystansowców)
  • Didzis lubi to

#18 piotrek

piotrek
  • Użytkownik
  • 1376 postów

Napisano 22 luty 2011 - 19:39

Pewnie o tej imprezie wszyscy oni już słyszeli. Ale boją się. W tamtym roku połowa uczestników nie ukończyła wyścigu, nie jest łatwo. A może czekają do ostatniej chwili, żeby konkurencja nie zdążyła się zapisać;) .

#19 Ślimak

Ślimak
  • Użytkownik
  • 537 postów

Napisano 22 luty 2011 - 19:43

Piotrek, a nie prościej byłoby zapytać niźli dywagować?

#20 Didzis

Didzis
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 22 luty 2011 - 19:58

Dziękuję, pan Ślimak, jak się z nimi skontaktować?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych